if_photoif_put_inmenu
"БУДIВЕЛЬНА КОМПАНIЯ GolMAx"
Зателефонуйте нам!
+38 (066) +38 (066) 837-60-09 Показати
+38 (098) +38 (098) 845-74-27 Показати

"БУДIВЕЛЬНА КОМПАНIЯ GolMAx" - Про компанію | ibud.ua

Каталог

Про компанію "БУДIВЕЛЬНА
КОМПАНIЯ GolMAx"

ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ GOLMAX» - це будівельна фірма, яка надає всі види будівельних робіт від самого початку будівництва і до її завершення. Ми також надаємо послугу «під ключ», яка дозволяє швидко і якісно провести роботу. Компанія заснована в 2014 році. За роки роботи успішно реалізовано безліч проектів. Капітальне будівництво, реконструкція, фасадні роботи. Всі види послуг проробляють самі кваліфіковані майстри, адже ми беремо на роботу людей з добрим досвідом, які люблять і не лінуються працювати.

Ми маємо власну виробничу базу, в якій знаходяться:
підйомно-транспортні механізми;
робочий автотранспорт, який дозволяє повністю полегшити і прискорити будівельний процес.
Ще ми надаємо послуги по будівельно-монтажним роботам.
Наш гідний рівень професіоналізму дозволяє з упевненістю заявити, що ми є надійним партнером, і завжди якісно і вчасно виконувати свою роботу. Будівельна компанія завжди готова відповідати за всі взяті на себе обов'язки і ніколи не ухиляється від відповідальності.
Нашим головним завданням є те, що ми стараємось здати об'єкт вчасно, і для виконання цієї мети, компанія готова докласти всі можливі зусилля. Якщо знадобиться, то ми задіємо всі доступні нам ресурси, але ви завжди отримаєте виконану роботу вчасно і якісно.
Для повного успіху наші працівники повністю спланують весь процес роботи, і ми проконтролюємо, щоб бригада йшла точно за планом.